Puhastatud alfa-arbutiin on mahe, kuid väga tugev kirgastav aine. Kõrge 2%-line kontsentratsioon vähendab tõhusalt pigmendilaikude ilmnemist, takistab edasist pigmentatsiooni ja ühtlustab naha tooni. See täiustatud koostis on rikastatud hüaluroonhappega naha täiendavaks niisutamiseks. Seerum on mõeldud heledate laikude ja hüperpigmentatsiooni vähendamiseks. Ideaalne kõikidele nahatüüpidele.
Kandke hommikuti ja/või õhtuti masseerivate liigutustega puhtale, kuivale nahale, vältides silmaümbruse piirkonda. Kasutage enne niisutavat või õlitavat hooldust.
Ettevaatust: Mitte kombineerida retinoidide või aselaiinhappega. Võimalik individuaalne talumatus mõne koostisosa suhtes. Enne esimest kasutamist on soovitatav teha tundlikkuse test. Ebamugavustunde tekkimisel katkestada kasutamine. Mitte kasutada ärritunud või kahjustatud nahale. Kasutage hommikul päikesekaitsekreemi.
Water / Aqua, Alpha-Arbutin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Phenoxyethanol, Disodium EDTA.