Meil on hea meel esitleda teile oma internetikauplust. Meie peamine eesmärk oli luua mugav, kiire, meeldiv ja turvaline koht sisseostudeks ning tuua TopBeauty.ee teie tavapäraste ostupaikade nimekirja.

Me pakume maailma tuntuimate tootjate (L‘Oreal Professionnel, Kerastase, Redken, Joico, GHD, Goldwell) professionaalseks kasutamiseks ette nähtud juuksehooldustooteid parimate hindadega. Suurest valikust pakume 2000 tõhusaimat, ostetuimat, nii Leedus kui kogu maailmas kõige enam hinnatud toodet. Samuti müüme hea kvaliteediga kosmeetikat, näiteks Shiseido, Lancome, Biotherm, Clarins, Payot jt nii näo kui keha jaoks.

Me teeme oma tööd südamest, vastutustundega ja professionaalselt. Loodame täita võimalikult hästi Teie vajadusi ja tagada hea teeninduse, pakume võimalust turvaliselt maksta, toimetame Teie valitud tooted kiirelt ja turvaliselt kohale. Meil on „Kindel osta” sertifikaat. Kui tooted saadetakse välja tööpäeval kuni kell 13:00, on Teie tellimus kohal juba järgmisel päeval. Kindlustame, et Teie isikuandmed on maksmise ajal täielikult kaitstud.

Võimalust kasutades soovime öelda, et ootame alati Teie märkusi või ettepanekuid, kuidas ostmist Teile veel hõlpsamaks muuta.

Lisame KONTAKTI, kuhu pöörduda tellimusega seoses:


E-post: [email protected]

Täname, et tunnete huvi ja ostate meie kauplusest!

Kogu südamest Teie teenistuses,

TopBeauty.ee meeskond

Tagasi üles