Uus tagasiside

Tagasiside

Kärt kirjutas: 30.05.2018

Tere Teie lehele on väga raske sisse logida või sisse logituks jääda. Kui ette hüppab eraldi kast, mille ülanurgas tuleb taas sisse logida, siis olen korduvalt end ka sealt sisse logida proovinud, kuid leht käitub nagu ma poleks endiselt sisse logitud. Praegu esitasin enda meelest tellimuse, mille kohta mulle tuli mulle meilile ka teade, ent kas makse läbi läks, ei saa aru, sest meiliga kaasa tulnud faili ei õnnestu ühegi programmiga avada. Teil on häid pakkumisi heade hindadega - ehkki paljud tooted on tihti otsas, just The Balm kaubamärgilt - kuid keeruline on aru saada, kuhu minu ostukorv jäi ja mis selles sisaldus, kui ei õnnestu nt brauserit vahetades või seadet vahetades taas sisse logida. Või üleüldse kohe alguses sisse logida. Loodetavasti jõuab see kiri kuskile.

Anna kirjutas: 29.11.2017

Olen väga väga rahul toodetega! Ja transport oli kiire!

Eva kirjutas: 18.02.2017

Väga korralik tootevalik ning tõesti kiire kohaletoimetamine. Kindlasti tellin lähiajal uuesti. Aitäh!

Liisu kirjutas: 02.04.2016

Paki kättesaamine oli kiire ja korrektne! Väga suurepärane teenindus ja kaubaga olen ääretult rahul. Aitäh!

Mariin kirjutas: 28.02.2016

Tellisin hiljuti päris palju tooteid ja jäin väga rahule - tooted ja teenindus kõik viimase peal! Olin väga-väga-väga õnnelik, kui avastasin, et müüte USA Wet Brush juukseharju. Olin juba peaaegu Ebay'st tellimas, kui täiesti juhuslikult need Top Beauty'st avastasin ja mis kõige tähtsam palju parema hinnaga. Olen väga rahul! Loodan, et Wet Brush harjad ei kao teie tootevalikus nii pea!

Top Beauty EE kirjutas: 02.02.2016

Tere, Tavaliselt testreid eraldi me ei müü, kuid võimaluse korral, lisame tellimuse juurde. Testrite kogus on piiratud.

*** kirjutas: 29.01.2016

kas testreid ei ole võimalik tellida?

ave kirjutas: 02.01.2016

Tere. Telliks jälle decleor life radiance double radiance scrub,kuid toode otsas. Kas tuleb müüki veel?

swuuzy kirjutas: 20.12.2015

Leitsin selle koha netist ja uskumatu tellin ainult siit endale asju. Koht kus ma usaldan 101% . Jõudu ja jaksu teile Ja imelisi jõule :)

Maris kirjutas: 28.07.2015

Täitsa normaalsete hindadega pood, aga üldjuhul ostan siit vaid siis, kui jagatakse näiteks -20% sooduskuponge.

Top Beauty kirjutas: 27.07.2015

Lugupeetud Elina, meil on kahju, kuna meil ei ole hetkel laos teie soovitud tooteid. Müügi käigus saadud tellimuste arv oli hämmastav ja ootamatult suur. Me teeme pingutusi, et võtta järgmise müügi ajaks lattu rohkem tooteid. Soovime kena päeva! TopBeauty meeskond.

Elina kirjutas: 23.07.2015

Tere! Tellimuse koostamise ajal lõppesid kaks toodet, mis olid juba minu ostukorvis. Pole mõtet suurelt reklaamida sooduskoodi, kui teil laos pole piisavalt vahendeid. Minu jaoks tellimusele raisatud aeg, aitäh!

Mirjam kirjutas: 01.07.2015

TopBeauty.ee veebilehte on meeldiv kasutada. Kauba eest maksmine ja kauba kätte saamine on väga mugav. Külastan TopBeauty.ee veebilehte kindlasti veel.

Ele kirjutas: 15.03.2015

Piltide zoom ei toimi, pilt avaneb samas suuruses mis tooteinfo lehel. Kuna tooteinfo on teil väga lünklik, siis loeks pakendi infot hea meelega.

kadi kirjutas: 12.03.2015

Tere Tellisin 17. veebruaril kaks toodet: * Tigi Bed Head Colour Combat Colour Goddess šampoon (250ml) * Tigi Bed Head Colour Combat Colour juuksepalsam (200ml) Kodulehel on teil kirjas - Šampoon värvitud juustele. Eri toonides värvitud juustele. Avastasin eile esimest korda kasutades, et need on mõlemad mõeldud punaste või pruunide juuste jaoks. Mul on aga blondid juuksed ja ma soovin neid hoida ilusa ja heledana. Usun, et see šampoon ei ole selleks õige. Palun parandage kõigepealt oma koduleht ära ja kirjutade sinna täisinfo. Mis võimalusi te pakute asenduseks? Palun võtke minuga ühendust - [email protected] Aitäh!

Ludmillla kirjutas: 05.12.2014

Kiiresti ja mugav. Tooted on kvaliteetsed

Jaana kirjutas: 17.10.2014

Väga rahul pakutava toodete ja teenustega- väga kiire. Ülirahul!

*** kirjutas: 11.09.2014

Pakiautomaatide nimekiri ei ole täielik. Näiteks on puudu Tallinna Magistrali keskuse pakiatomaat ja ma usun, et see pole ainuke. Võiksite nimekirja hetkeolukorrale vastavalt täiendada.

Gerli kirjutas: 11.06.2014

Tere! Palun uuendage Post24 pakiautomaatide nimekirja! Minu soovitud pakiautomaat hetkel nimekirjast puudub.

Maris kirjutas: 14.11.2013

Nii lihtne ja kiire! mulle meeldib! Ja kingitusi on ka tore saada.

Tagasi üles