EE
TÄIENDAV -10% KÕIK! Teie koodiga: BEAUTY20
This product was added to your cart.
Ava ostukorv Jätka ostlemist

St. moriz Self tanning mist medium isepruunistav sprei 150ml

(44)

Sku: TB007522

€ 7.80

Jaga
Toodete lemmikuks märkimiseks pead esmalt sisse logima, logi sisse.

Kirjeldus

ST. MORIZ Self Tanning Mist Medium isepruunistav sprei on spetsiaalselt väljatöötatud koostisosadest, mis aitavad tekitada kohest päevituse efekti. Pakkumaks perfektset professionaalset päevitust üle keha.

Kasutamine. Kõigepealt on soovitav niisutada kuivad nahapiirkonnad (põlved, küünarnukid, käed, pahkluud, jalad ja juuksepiir) ja lasta ära kuivada. Pihusta ST. MORIZ Self Tanning Mist Medium isepruunistav sprei ühtlaste ringjate liigutustega otse kehale ja näole 15-30 cm kauguselt, vältides silmapiirkonda. Ringjate liigustustega hõõru liigne vedelik nahasse, kasutades ST. MORIZ Self Tan Applicator Mitt spetsiaalset kinnast. Kinda kandmine aitab ära hoida ka käte tumedaks tõmbumise. Pese käed ja abivahendid kohe pärast kasutamist.

 

Toote andmed

  • Bränd:
  • Juhised:
    Kõigepealt on soovitav niisutada kuivad nahapiirkonnad (põlved, küünarnukid, käed, pahkluud, jalad ja juuksepiir) ja lasta ära kuivada. Pihusta ST. MORIZ Self Tanning Mist Medium isepruunistav sprei ühtlaste ringjate liigutustega otse kehale ja näole 15-30 cm kauguselt, vältides silmapiirkonda. Ringjate liigustustega hõõru liigne vedelik nahasse, kasutades ST. MORIZ Self Tan Applicator Mitt spetsiaalset kinnast. Kinda kandmine aitab ära hoida ka käte tumedaks tõmbumise. Pese käed ja abivahendid kohe pärast kasutamist.
Kas leidsite galeriis või tootekirjelduses vea? Palun andke meile teada. Tänan teid