EE
TÄIENDAV -10% KÕIK! Teie koodiga: BEAUTY19
This product was added to your cart.
Ava ostukorv Jätka ostlemist

St. moriz Gradual self tanning lotion isepruunistav ihupiim 275ml

(48)

Sku: TB007528

€ 8.40

Jaga
Toodete lemmikuks märkimiseks pead esmalt sisse logima, logi sisse.

Kirjeldus

Ideaalne alustajale ja professionaalile -isepäevituvate toodete kasutajale. ST. MORIZ Gradual Self Tanning Lotion isepruunistav ihupiim sobib neile kellele meeldib peen jume. Toode tagab järkjärgulise naturaalse ja särava päevituse, samal ajal nahka niisutades.

Parima tulemuse saavutamiseks toimi järgnevalt:

  1. Kõigepealt koori keha ST. MORIZ Professional Exfoliating Body Scrub keha koorijaga ja seejärel niisuta kuivad piirkonnad nagu põlved, jalad, küünarnukid ja pahkluud, kasutades ST. MORIZ õlivaba niisutajat. Lase niisutajal kuivada.
  2. Alati kasuta spetsiaalset ST. MORIZ Self Tan Applicator Mitt pealekandmis kinnast.
  3. Raputa kui pudel on suletud. Pärast raputamist lase väike kogus kreemi kinda peale. Hõõru hoolikalt ringjate liigutustega üle terve keha ja näo. Et vältida triipe, siis kõverda põlvi ja küünarnukke kui nendes piirkondades hõõrud.

Päevitus tekib 4-6 tunni jooksul. Selle aja vältel väldi kokkupuudet veega, higistamist ja kokkupuudet teiste toodetega. Kasuta ST. MORIZ Gradual Self Tanning Lotioni gapäevaselt kuni saavutad endale meeldiva päevituse tooni.

Oled valmis särama!

 

Toote andmed

  • Bränd:
  • Juhised:
    Kõigepealt koori keha ST. MORIZ Professional Exfoliating Body Scrub keha koorijaga ja seejärel niisuta kuivad piirkonnad nagu põlved, jalad, küünarnukid ja pahkluud, kasutades ST. MORIZ õlivaba niisutajat. Lase niisutajal kuivada. Alati kasuta spetsiaalset ST. MORIZ Self Tan Applicator Mitt pealekandmis kinnast. Raputa kui pudel on suletud. Pärast raputamist lase väike kogus kreemi kinda peale. Hõõru hoolikalt ringjate liigutustega üle terve keha ja näo. Et vältida triipe, siis kõverda põlvi ja küünarnukke kui nendes piirkondades hõõrud. Päevitus tekib 4-6 tunni jooksul. Selle aja vältel väldi kokkupuudet veega, higistamist ja kokkupuudet teiste toodetega. Kasuta ST. MORIZ Gradual Self Tanning Lotioni gapäevaselt kuni saavutad endale meeldiva päevituse tooni. Oled valmis särama!
Kas leidsite galeriis või tootekirjelduses vea? Palun andke meile teada. Tänan teid