EE
Kõigi toodete puhul -10%! Kood: BEAUTY19
This product was added to your cart.
Ava ostukorv Jätka ostlemist

St. moriz 60 minute fast tanning mousse isepruunistav 1-2-3-tunni vaht 200ml

(45)

Sku: TB007527

€ 8.90

Jaga
Toodete lemmikuks märkimiseks pead esmalt sisse logima, logi sisse.

Kirjeldus

ST. MORIZ 60 minute Fast Tanning Mousse isepruunistav 1-2-3-tunni vaht ideaalne neile, kes soovivad kiiresti saavutada endale sobiva päevitusastme. Kõigest ühe tunniga saavutab kerge päikesesilitatud jume, kahe tunniga saavutab keskmise päevituse ja kolme tunniga on tulemus tume päevitus.

Parima tulemuse saavutamiseks toimi järgnevalt:

  1. Kõigepealt koori keha ST. MORIZ Professional Exfoliating Body Scrub keha koorijaga ja seejärel niisuta kuivad piirkonnad nagu põlved, jalad, küünarnukid ja pahkluud, kasutades ST. MORIZõlivaba niisutajat. Lase niisutajal kuivada.
  2. Alati kasuta spetsiaalset ST. MORIZ Self Tan Applicator Mitt isepruunistaja pealekandmise kinnast.
  3. Raputa kõvasti ST. MORIZ Fast Self Tanning Mousse kiiret isepäevituvat vahtu kui pudel on suletud. Pärast raputamist lase väike kogus vahtu kinda peale. Hõõru hoolikalt ringjate liigutustega üle terve keha ja näo. Et vältida triipe, siis kõverda põlvi ja küünarnukke kui nendes piirkondades hõõrud.

Lase mõjuda 1 tund kui soovid kerget jumet, 2 tundi keskmise jume jaoks ja 3 tundi tumeda päevituse jaoks. Ooteajal väldi kokkupuudet veega, samuti väldi higistamist ja kokkupuudet teiste toodetega.

Pärast ooteaega pese end leige veega. Ära kasuta seepe, dushigeele ega shampooni.

Oled valmis särama!

 

Toote andmed

  • Bränd:
  • Juhised:
    Kõigepealt koori keha ST. MORIZ Professional Exfoliating Body Scrub keha koorijaga ja seejärel niisuta kuivad piirkonnad nagu põlved, jalad, küünarnukid ja pahkluud, kasutades ST. MORIZ õlivaba niisutajat. Lase niisutajal kuivada.rn rn Alati kasuta spetsiaalset ST. MORIZ Self Tan Applicator Mitt isepruunistaja pealekandmise kinnast. Raputa kõvasti ST. MORIZ Fast Self Tanning Mousse kiiret isepäevituvat vahtu kui pudel on suletud. Pärast raputamist lase väike kogus vahtu kinda peale. Hõõru hoolikalt ringjate liigutustega üle terve keha ja näo. Et vältida triipe, siis kõverda põlvi ja küünarnukke kui nendes piirkondades hõõrud. Lase mõjuda 1 tund kui soovid kerget jumet, 2 tundi keskmise jume jaoks ja 3 tundi tumeda päevituse jaoks. Ooteajal väldi kokkupuudet veega, samuti väldi higistamist ja kokkupuudet teiste toodetega. Pärast ooteaega pese end leige veega. Ära kasuta seepe, dushigeele ega shampooni. Oled valmis särama!
Kas leidsite galeriis või tootekirjelduses vea? Palun andke meile teada. Tänan teid