-15%
Sigma 3DHD™ - Kabuki Brush pintsel (Copper - Black)

Sigma 3DHD™ - Kabuki Brush pintsel (Copper - Black)

4.6 / 12
Mudel: S3DKC01
24.95 € 21.21 €
Välja müüdud

Teavita mind, kui toode on uuesti müügil

Sigma 3DHD™ - Kabuki Brush pintsel on ideaalne airbrushitud, kõrglahutusliku tulemuse loomiseks igat tüüpi meigiga.

Sigma 3DHD™ - Kabuki Brush eelised:

  • Valdav enamus Sigma pintslitest on valmistatud eksklusiivsetest sünteetilistest kiududest: SigmaTech™ ja Sigmax®. Mõlemad kiud on valmistatud spetsiaalsest termoplastilisest polümeerist, millel on äärmiselt peened kiud, mis võimaldavad pehmelt ja efektiivselt koguda ja edastada puudrit, vedelikke ja kreeme. Nullilähedase niiskuse imavuse tõttu ei mõjuta vedelikud ja kreemid kiudude tugevust ning jäikust. Omades suurt stressitaluvust, on allergiavabade materjalide iga kiud hoolikalt käsitsi valmistatud, et tagada selle pikka eluiga.
  • Kõik Sigma käepidemed on hoolikalt valmistatud, valides selleks taastuvatest allikatest pärinevat kerget ja vastupidavat puitu. Igat käepidet on individuaalselt lihvitud ja ekstreemselt poleeritud, enne kui need on kaetud kaheksa ohtra krundikihi ja värviga.
  • Sigma pintslite meetallist otsad on valmistatud suure vastupidavusega SigmaAlloy™-st. See on spetsiaalne vase ja tsingiga metallisulam, mis on tugevam, kui alumiinium või plastmass. SigmaAlloy™ on maksimaalse vastupidavuse saavutamiseks kulumiskindel, mikroobivastane ja roostekindel. Luksuslikud hinnalised otsatükid on kaetud õhukese kauni kroomi-, vase- ja kullakihiga, mis tagavad eluaegse efektse sära ja kaitse.
Tagasi üles