EE
TÄIENDAV -10% KÕIK! Teie koodiga: BEAUTY20
This product was added to your cart.
Ava ostukorv Jätka ostlemist

Ivybears Hair vitamins for women juuste kasvu soodustavad vitamiinid naistele 1 Kuu

(71)

Sku: TB287181

€ 18.94

Jaga
Toodete lemmikuks märkimiseks pead esmalt sisse logima, logi sisse.
Osta rohkem kui 29 € tasuta saatmine.

Kirjeldus

Tugevdage oma juukseid IVYBEARS toidulisandiga. Sobilik kõikidele juuksetüüpidele. Toidulisandit on rikastatud biotiini, foolhappe ja C vitamiiniga. Teaduslikult tõestatud koostis, mis tugevdab teie juukseid ja küüsi, andes neile tugevust ja sära. Selle toidulisandiga võite unustada kõik suured, halvasti neelatavad tabletid. Lisaks on IVYBEARS kummikarukesed meeldiva maitse ja lõhnaga. Valmistatud Kanadas. 60 kummikaru – piisav üheks kuuks. Toidulisand ei ole mõeldud toidu asemel kasutamiseks.
 
Kasutamine: Tarbige päeva jooksul 2 kummikaru. Enne allaneelamist mäluge korralikult. Kui olete rase või tarvitate muid ravimeid, siis konsulteerige enne toote kasutamist arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
 
Igredients: Glucose Syrup, Sugar, Water, Pectin, Citric Acid, Sodium Citrate, Natural Flavours, For Colours (Purple Radish Juice Concentrate), Coconut Oil, Carnauba Wax.

Toote andmed

  • Bränd:
  • Juhised:
    Tarbige päeva jooksul 2 kummikaru. Enne allaneelamist mäluge korralikult. Kui olete rase või tarvitate muid ravimeid, siis konsulteerige enne toote kasutamist arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
  • Koostisosad:
    Glucose Syrup, Sugar, Water, Pectin, Citric Acid, Sodium Citrate, Natural Flavours, For Colours (Purple Radish Juice Concentrate), Coconut Oil, Carnauba Wax.
Kas leidsite galeriis või tootekirjelduses vea? Palun andke meile teada. Tänan teid